Opinie o Nas

Producenci

Avena Zielony miałki owies 250g

--- SUPLEMENTY DIETY ---
29.4
PLN
Avena Zielony miałki owies 250g
in_stock
Dostępność:
Dostępny
Wysyłka w:
24 godziny
Cena: 29,40 zł
Cena netto: 23,90 zł
szt.

 Avena (owies zielony) to preparat żywieniowy, który powstał w oparciu o badania polskich naukowców z myślą o osobach zdrowych (w ramach profilaktyki) oraz osobach chorych, dla których może stanowić doskonałe źródło pożywienia ze względu na niekwestionowane wartości wysoko odżywcze.

 AVENA (zielony owies) to lekkostrawny preparat o naturalnych zdolnościach regulowania poziomu estrogenu. Włókno zielonego owsa potrafi znacznie obniżyć poziom cholesterolu we krwi, pomagając w walce z chorobami sercowo naczyniowymi, oraz w przypadku wysokiego ciśnienia krwi, otyłości, żylakach i hemoroidach.

 Uzyskane ziele owsa podlega koszeniu, suszeniu w odpowiednich warunkach, następnie podlega procesowi rozdrobnienia aż do uzyskania frakcji miałkiej, tak przygotowana postać surowca stanowi 100% składu nowo powstałego preparatu żywieniowego AVENA.

 DZIAŁANIE AVENA (zielony owies): może być używany w chorobach przewodu pokarmowego, takich jak: zespół jelita drażliwego, zapalenie żołądka oraz zaparcia i wzdęcia. Włókno owsa zielonego produkuje grubsze, większe stolce i przyspiesza ich przejście przez jelito, redukuje tym samym narażenie wyściółki jelita na czynniki rakotwórcze oraz podrażniające.

 Podsumowując, AVENA (zielony owies) chroni organizm przed różnego rodzaju nowotworami, pomaga osobom cierpiącym na cukrzycę w obniżaniu poziomu cukru we krwi, jest również pożyteczna w przypadkach zatrzymania płynów w organizmie (obrzęki).

 AVENA posiada właściwości przeciwdepresyjne łagodnie podnosząc poziom energii oraz wspomaga przeciążony system nerwowy (stres, bezsenność), łagodzi niepokój i lęki. Stosowanie AVENY uwalnia ciało od wszelkich możliwych produktów przemiany materii. Produkt szczególnie pożyteczny w przypadku zapaleń artretycznych stawów oraz wtedy, gdy poziom kwasu moczowego jest wysoki, zwłaszcza w przypadku dny moczanowej.

 AVENA (zielony owies) to bogactwo naturalnej krzemionki rozpuszczalnej w wodzie, która wpływa korzystnie na przemianę materii, stan naczyń krwionośnych, narządów wewnętrznych, kości, skóry, włosów, paznokci. Związki krzemu mają bardzo korzystny wpływ na aktywność hormonalną ludzi starszychprzeciwdziałają krystalizacji składników mineralnych w drogach moczowych, utrudniają odkładanie blaszek lipidowych w ścianach naczyń krwionośnych powodujących kruchość naczyń i liczne choroby na tle miażdżycowym.Niedobór krzemu w organizmie powoduje min. osteoporozę, deformację stawów, tkanki łącznej i zapalenie dziąseł. Przewlekłe niedobory powodują krwawienie z nosa , stany zapalne powiek i spojówek. Krzem odgrywa ważną rolę w pomnażaniu kolagenu orazelastyny, od których zależy elastyczność naszego ciała, zwłaszcza naszej skóry. Nasz organizm nie potrafi niestety magazynować krzemu organicznego, jego brak obserwujemy na co dzień próbując lepiej lub gorzej powstrzymać proces starzenia się naszego ciała, a zwłaszcza tych najbardziej widocznych jego symptomów: - marszczenia się naszej skóry - wiotczenia mięśni czy atrofii układu kostnego, przede wszystkim kręgosłupa i stawów biodrowych. Krzem organiczny obecny w preparacie AVENA pomaga w utrzymaniu, poprawie i odbudowie energetycznej człowieka, jego zdrowia motoryki, optymizmu i dobrego samopoczucia. Żadna materia żywa, żaden organizm nie może egzystować bez związku krzemu, jest on drugim po tlenie najbardziej rozpowszechnionym pierwiastkiem. W organizmie ludzkim znajduje się około 0,0068% krzemu, jednak z biegiem lat jego poziom maleje. Zdaniem specjalistów każdego dnia powinniśmy dostarczać do organizmu około 30 mg krzemu. Zadbanie o włączenie do diety produktów zawierających ten pierwiastek jest szczególnie ważne dla osób w wieku starszym, kobiet w ciąży, osób które mają za sobą operacje kostne, dotkniętych osteoporozą, dyskopatią, zwyrodnieniami, cukrzycą oraz chorobami układu naczyniowego. W ludzkim organizmie krzem jest elementem utrzymującym jego zdrowie, bez krzemu ludzki organizm przestaje funkcjonować prawidłowo, pojawiają się zaburzenia, później choroby.

 AVENA (zielony owies) to cudowny środek odżywczy, który w postaci miałkiej włączony do codziennej diety człowieka szybko udowodni siłę polskiej natury.

 OPAKOWANIE ZAWIERA: 250 g miałkiego zielonego owsa.

 WARUNKI PRZECHOWYWANIA: należy przechowywać w temperaturze pokojowej od 17 do 25 stopni C w opakowaniu oryginalnym.

 DOZOWANIE: do każdego posiłku należy dodać około 1/2 łyżeczki AVENYNie wolno gotować! Nazwa i receptura produktu jest zastrzeżona.

Opinie o produkcie (0)

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu
 
Sklep internetowy Shoper.pl